MemurYeri.Net

Kullanım ve Gizlilik Şartları

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 www.memuryeri.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.memuryeri.net’e aittir. www.memuryeri.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.memuryeri.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.memuryeri.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.memuryeri.net’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.memuryeri.net. However, sometimes the www.memuryeri.net uses third parties to process your information. www.memuryeri.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.memuryeri.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.memuryeri.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.memuryeri.net and its services. When you use www.memuryeri.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.memuryeri.net cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler İçin

www.memuryeri.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@memuryeri.net mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz yazı işleri müdürlüğü tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.memuryeri.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Scroll Up